DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 08.06.2021 09:53:34

Aktuálně

Aktuálně 2018

2. 12.

"Život psa je velmi krátký, jinou chybu nemá." Áji, děkuji ti za všechno!

23. 11.

"Někdo si pomyslí, že mám hodně psů, s tím nesouhlasím, jediné co vidím, je místo pro více psů." Tarinko, vítej v naší smečce.

Deep in love Tristana Bohemia "Tara" zůstala s námi, aktuální fotky ve fotogalerii.

17.11. Oblastní výstava Mladá Boleslav - Deep in love "Tarinka" ve třídě štěňat obdržela zn. velmi nadějná 1.

 

4. 9.

Štěňátka jsou již v nových domovech, byla naprosto úžasná, milá, hravá, bystrá, zvídavá a přátelská. Ať se vám daří, mrňousci! Poslední fotky ve fotogalerii. 

  

16. 8. 

Udržujte čistotu a pořádek! Zákaz ničení nebo poškozování části v zahradě, jakožto okrasné a užitkové rostliny a části s ní spojené, více ve Fotogalerii Vrh D. 

​  ​   

8. 8. 

Řádění na zahrádce, poznávání stále nových věcí, bývají opatrnější, ale stále zvědavá a všechno zkoumají, nové fotky ve Fotogalerii Štěňátek Vrh D.

 

3. 8.

Štěňátka navazují kontakt s lidmi, první návštěvy budoucích majitelů či kamarádů zvládají na výbornou. Mají období učení, skupinových her a zkoušejí kdo z koho. Různé příkrmy, které dostávají, jí bez problémů, více ve Fotogalerii Vrh D. 

27. 7.

Hrozně rychle to letí, štěňátka opustila box a přesunula se do ohrádky, aby mohla mít lepší výběh. Dostala se také ven, kde poznávají další překážky a limity, nové fotky ve Fotogalerii Vrh D.

  

19. 7.

Třetí týden stáří štěňat je před dveřmi, mají otevřené oči, začala komunikovat mezi sebou a vnímají okolí, aktuální fotky ve Fotogalerii Vrh D.

  

11. 7.

Štěňátka se pokouší o své první nekoordinované pokusy o chůzi, dosáhla dvojnásobné porodní hmotnosti, aktuální fotky ve Fotogalerii Vrh D.

  

 

29. 6.

Connie se stala maminkou osmi štěňátek. Osm, dva černí kluci, tři hnědí, jedna černá holka a dvě hnědé, více ve Fotogalerii Vrh D a Aktuální vrh D. 

   

14. 6.

Konečně sprchlo, po třech týdnech! Procházka lipovou alejí byla jasnou volbou, fotky ve fotogalerii. 

25. 5.

Connie podstoupila ultrazvuk s výsledkem pozitivní! Očekáváme štěňátka.

10. 5.

Krajina Kokořínska nás lákala během zimy nejvíce, pískovcové skály, rokle, labyrinty a zelené borové lesy.

Podařilo se mi pro Connie sehnat psa, nebyla to lehká situace, krytí proběhlo přirozenou cestou koncem dubna. Connie byla nakryta psem od paní Fialové, Play Mor Simply Irresistible, info v sekci Štěňátka.

Aktuální fotky ve fotogalerii

9. 2.

Connie se podrobila stěru pro vyšetření EIC (zátěží vyvolaný kolaps) s výsledkem velice pozitivním, clear/čístá. Dále nesmím zapomenout, že jsem již vybrala psa pro Connie a pravděpodobně během příštího měsíce pojedu s ní na krytí.

Aischa oslavila své třinácté narozeniny, jak jinak než výletem. Touláme se především po našem okolí, aktuální fotky ve fotogalerii 2018.

Ahoj, jsme zpět!

Zdravím, po téměř čtyřech letech. Moc bych se chtěla omluvit všem našim návštěvníkům, kamarádům a příznivcům našich stránek. Život nám dává různé úkoly, překážky, povinnosti, slasti i strasti na cestě životem a více jsem se věnovala něčemu jinému. Ale labradoří holky o nic nepřišly. 

A jak se vlastně máme a co nového se u nás děje?

Aischenka je spokojená veteránka a brzy oslaví své 13. narozeniny. Procházky dává pravidelně, ale už se po chvíli drží u mě. Chuť k jídlu ani k aportování balónu neztratila. Zdraví je s přibývajícím věkem složitější a musela jsem si uvědomit to, co každý nerad slyší a ani nechce slyšet.

Iriska je stále vitální a největší mazel ze všech. Je to ta, která si vyžaduje stále větší pozornosti a pokud jí nemá, dokáže to dát jasně najevo. Čas neskutečně letí, úplně přesně si pamatuji její narození a ona letos oslaví kulaté narozeniny, a to desáté. Minulý rok jsem měla příležitost se s ní zúčastnit pár honů, a to na drobnou či černou zvěř v našem okolí.

Connie, ta nejmladší divoženka. Connie je můj velký parťák na běhání. Moje běžecké oblečení pozná ihned a ví, že bez ní neodejdu a chystá se vyběhnout dřív než já. Kolikrát mne překvapí, kolik dokáže uběhnout kilometrů. Connie se brzy podrobí vyšetření EIC, jelikož…? Bych ráda letos Connie připustila. Momentálně oslovuji majitele či chovatelé pejsků. Nesmím opomenout i její výborné umístění na výstavách, které jsme během těch pár let spolu uskutečnily.

Aktualizovala jsem „holkám“ jejich obsahy, vložila pár fotek z roku 2016, 2017, nově 2018 a i některé sekce na těchto stránkách.

Pac a haf Danuš a holky